بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز

ماموپلاستی که به عنوان جراحی کوچک کردن سینه نیز شناخته می ‌شود، نوعی جراحی زیبایی است که به برداشتن بافت، پوست و چربی اضافی برای کوچک ‌تر کردن سینه‌ ها می پردازد اگرچه انجام ماموپلاستی در بین زنان رایج تر است، اما می توان آن را در مردان مبتلا به ژنیکوماستی نیز انجام داد. مهم ترین اقدامی که قبل از این جراحی باید انجام دهید، این است که بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز را انتخاب کنید.

قبل از بلوغ، هر دو جنسیت مونث و مذکر، بافت سینه کمی دارند. با ورود به دوره نوجوانی، تغییرات سینه در زنان به دلیل افزایش تولید هورمون های زنانه مانند استروژن رخ می دهد. همچنین، با افزایش وزن زنان، چربی ‌ها می ‌توانند در این سلول ‌های چربی زیر جلدی تجمع کنند و باعث بزرگ‌ تر و سنگین‌ تر شدن سینه ‌ها شوند. تغییرات هورمونی و افزایش تجمع چربی ممکن است منجر به بزرگی نامتناسب سینه ها شود که می تواند منجر به بروز مشکلات مختلف سلامتی و زیبایی شود. یکی از راه حل های ممکن برای چنین مشکلاتی، جراحی ماموپلاستی توسط بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز، توسط دکتر مریم عواطفی است.

ماموپلاستی ممکن است در موارد زیر انجام شود:

کاهش ناراحتی ناشی از سینه های بزرگ: سینه های بزرگ و سنگین می تواند باعث درد قفسه سینه و کمر شود. برخی از مطالعات همچنین داشتن سینه های بزرگ را با مشکل تنفس، سردرد و میگرن شدید مرتبط می دانند. سینه های بزرگ می تواند باعث خجالت برخی از مردان و زنان باشد. برای شرکت در فعالیت های بدنی، سینه های بزرگ ممکن است استقامت، انعطاف پذیری و حرکت فرد را کاهش دهد.

بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز

کاندیدای ایده آل برای جراحی ماموپلاستی افراد غیر سیگاری، افراد دارای وزن متناسب و سالم هستند. ممکن است برای زنان مبتلا به بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا و دیابت توصیه نشود.

دکتر خوب ماموپلاستی در اهواز

انتخاب بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز از مهم ترین اقداماتی است که در راستای انجام این جراحی باید انجام داد. دکتر خوب جراحی ماموپلاستی باید علاوه بر دانش و مدارک معتبر دارای تجربه بالایی در انجام این جراحی داشته باشد.

به طور کلی ویژگی ای بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز شامل موارد زیر می شود:

مدارک معتبر

داشتن مدارک معتبر از مهم ترین ویژگی های دکتر خوب ماموپلاستی در اهواز است. در راستای انتخاب بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز توصیه می شود به دنبال مدارک و بورد های تخصصی که جراح مد نظرتان کسب کرده است، باشید. بهترین متخصص پستان که دارای بورد تخصصی و مدارکی به جز مدارک پزکشی و تخصصی خود است، طبیعتا دارای تجربه و سطح علمی بالا تری است. بنابراین این جراح، می تواند انتخاب خوبی برای انجام عمل ماموپلاستی شما باشد.

تجربه بالا

بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز کسی است که علاوه بر دانش و مدارک دارای تجربه بالا هم باشد. یعنی تعداد جراحی های زیادی را در حیطه کاری خود انجام داده باشد.

طبیعتا متخصص پستانی که دارای تجربه بیشتری در جراحی های سینه است به متخصصی که تجربه زیادی ندارد ارجعیت دارد. چرا که این جراح در طول عمل های مختلفی که انجام داده است، به روش های مختلف جراحی و نحوه جراحی تسلط بیشتری دارد.

رضایت بالا بیماران

یکی از ملاک های انتخاب بهترین جراح ماموپلاستی در اهواز این است که میزان رضایت و یا عدم رضایت مراجعان قبلی پزشک را بررسی کنید. دکتر خوب ماموپلاستی در اهواز کسی است که میزان رضایت بیمار هایش از میزان نارضایتی ها بیشتر باشد.

بنابراین توصیه می شود قبل از مراجعه به جراح برای انجام عمل، با بیمار های قبلی او صحبت کنید و میزان رضایت آن ها را جویا شوید.

نمونه کار های جراحی

یک دکتر خوب مامولاستی در اهواز کسی است که نمونه کار های جراحی خود را در اختیار متقاضیان دیگر بگذارد. به عبارتی جراحی که دارای نمونه کار های زیادی است به این معناست که هم از تجربه بالایی برخوردار است و هم میزان رضایت های بیمارانش از عمل های جراحی بالا است.

کلام آخر

در واقع توسعه جراحی پلاستیک مدرن به زنانی که از سینه های خود ناراضی هستند این امکان را می دهد تا به طور موثر و قابل اعتماد این مشکل را حل کنند. ماموپلاستی یک عمل جراحی است که با هدف تغییر شکل و اندازه غدد پستانی و اصلاح آرئول و نوک سینه ها انجام می شود. این جراحی به شما امکان می دهد اعتماد به نفس خود را دوباره به دست آورید.

دکتر مریم عواطفی

دکتر مریم عواطفی

دکتر عواطفی هم اکنون دارای مدرک فلوشیپ جراحی پستان است و کلیه اعمال جراحی پستان شامل سرطان سینه، درمان بیماری های سینه، بازسازی سینه، انواع جراحی های زیبایی سینه را به عنوان تنها فلوشیپ جراحی پستان در جنوب ایران در استان خوزستان انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *