بهترین جراح پستان در اهواز

آیا می دانستید که در ایران سالانه بیش از 25 تا 30 هزار جراحی زیبایی انجام می شود، که حدود نیمی از آن ها به جراحی های سینه تعلق می گیرد؟ این عدد تعجب آور نیست، با توجه به اینکه جراحی زیبایی و درمانی سینه  راهی عالی برای اصلاح فرم و سایز سینه های شما است که از آنها راضی نیستید. اگر هریک از این جراحی ها توسط بهترین جراح پستان صورت بگیرد ظاهر شما را بهبود می بخشد و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. انواع جراحی های سینه مختلفی وجود دارد که در ادامه به معرفی و بررسی آن ها میپردازیم.

اگر نمی دانید ویژگی های بهترین جراح پستان چیست و یا چگونه بهترین جراح پستان را انتخاب کنید، با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی هر یک از این موارد بپردازیم.

(( نگاهی سریع به ویژگی های جراح پستان خوب ))

مواردتوضیحات
ویژگی جراح پستان خوبتجربه، مهارت و دانش کافی در حوزه تخصص خود و توانایی بالا در برقراری ارتباط
شخصیت مهربان و علاقه‌مند به کمک کردن به دیگران
توانایی در جلب اعتماد مخاطب
شنونده خوبی بودن
شرکت در دوره‌های تخصصی و روز
در اختیار داشتن تیم متخصص
رعایت استانداردهای حرفه‌ای
انواع جراحی پستانماموپلاستی، ماستکتومی، پروتز سینه
جراحی حفظ پستان، لیفت سینه
تزریق چربی به سینه
جراحی برای کیست سینه
بیوپسی سینه، ژنیکوماستی
جراحی ترمیم و بازسازی سینه
خدمات جراح پستانبزرگ کردن سینه و قرینه سازی
جراحی ترمیم و بازسازی سینه
درمان سرطان پستان به روش حفظ پستان
غربالگری و تشخیص زودرس بیماری های پستان
جراحی ضایعات خوش خیم پستان
درمان ماستیت گرانولوماتوز

اگر فرصت کافی برای مطالعه مقاله را ندارید می توانید پادکست زیر را گوش کنید:

جراحی سینه چیست؟

جراحی سینه روشی است که به دلایل مختلف سینه های مرد یا زن را اصلاح می کند. در برخی موارد، جراحی سینه به دلایل زیبایی انجام می شود، مانند بازسازی سینه ها برای جوانی بیشتر یا افزایش سایز سینه ها. در موارد دیگر، جراحی سینه نیز به دلایل پزشکی انجام می شود، مانند کاهش اندازه سینه برای کاهش کمردرد یا جراحی برای برداشتن سرطان.

انواع جراحی های پستان

هر نوع جراحی سینه به دلایل مختلف، پزشکی یا زیبایی انجام می شود. انواع جراحی های پستان دو نوع انواع جراحی های زیبایی سینه و انواع جراحی های درمانی سینه تقسیم می شوند که شامل موارد زیر هستند:

ماموپلاستی
ماستکتومی
پروتز سینه
جراحی حفظ پستان
لیفت سینه
تزریق چربی به سینه
جراحی برای کیست سینه
بیوپسی سینه
ژنیکوماستی
جراحی ترمیم و بازسازی سینه

ژنیکوماستی چیست

تزریق چربی به سینه

ناگفته های پروتز سینه

توصیه می شود جهت تشخیص زودهنگام هرگونه اختلال سینه ای و پیشگیری از بازسازی سینه بعد از سرطان هر ماه در منزل سینه های خود را معاینه کنید.

نحوه معاینه پستان در منزل

معاینه سینه و زیر بغل

معاینه با حرکات دورانی

بررسی بافت سینه

معاینه جلو آینه

ویژگی های بهترین جراح پستان

یک جراح پستان خوب دارای مدرک معتبر است

قبل از انجام یک عمل جراحی یا هر نوع روش پزشکی، باید مطمئن شوید که بهترین جراح پستان شما آموزش های مناسب را گذرانده است. همه پزشکان ملزم به دریافت مجوز فعالیت پزشکی در کشور خود هستند. همانطور که می دانید، همه پزشکان برای دریافت مجوز پزشکی خود باید تحت آموزش های علمی و دانشگاهی قرار گیرند.

هنگامی که یک پزشک از هیئت مدیره گواهی بورد تخصصی می گیرد، استانداردهای بالاتری دارند. این گواهینامه نه تنها به این معنی است که آنها در تخصص خود کاملاً حرفه ای هستند، بلکه تضمین می کند که آنها دائماً در جهت بهبود مهارت های خود به عنوان پزشک کار می کنند. اگر بهترین جراح پستان شما دارای گواهینامه بورد باشد، به این معنی است که آنها انتخاب کرده اند و می دانند که استانداردهای بالاتری دارند. بنابراین، دانستن اینکه جراح پستان شما دارای گواهینامه بورد است، به شما آرامش می‌دهد که بدانید در دستان  جراحی عالی و بسیار واجد شرایط هستید.

بهترین جراح پستان تجربه بالایی دارد

بسیاری از جراحان در برخی زمینه ها نسبت به سایر زمینه ها متخصص هستند، و بحث در مورد آن می تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری در انتخاب بهترین جراح پستان برای انجام جراحی خود داشته باشید.

با داشتن مجوز پزشکی و داشتن گواهینامه بورد، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که جراح می داند چه کار می کند. با این حال، یک جراح پستان خوب و درجه یک همیشه سعی می کند از همه چیز فراتر رفته و به شما نشان دهد که بهترین ارائه دهنده برای هر جراحی که به آن علاقه دارید است.

برای دریافت ایده ای از سطح تجربه آنها، باید سوالاتی مانند:

 • چند سال سابقه کار دارید؟
 • چند بار این جراحی یا روش را انجام داده اید؟
 • معمولاً در سال چند عمل جراحی انجام می دهید؟
جراح-پستان-با-تجربه

در هر روش پزشکی، شفافیت کلید ایجاد احساس راحتی بیشتر است. بنابراین، هنگام ملاقات با بهترین جراح پستان، همیشه در مورد تجربه آنها بپرسید. یک متخصص با کیفیت همیشه خوشحال خواهد شد که تمام پاسخ هایی را که برای آرامش خاطر به شما نیاز دارید، به شما بدهد!

مقاله-مراقبت-های-بعد-از-پروتز-سینه

جراح پستان خوب، حرفه ای است

انجام هر نوع جراحی زیبایی مانند لیفت سینه و… می تواند بسیار اضطراب آور باشد. بهترین جراح پستان این امر را می داند و جراحان با کیفیت همیشه به حرفه ای ترین شیوه عمل می کنند تا احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

البته حرفه ای بودن به این معناست که جراح شما به تمام قوانین و مقررات مورد نیاز برای جراحی پایبند باشد. علاوه بر این، آنها همیشه مرزهایی را برای داشتن یک رابطه حرفه ای بیمار با پزشک ایجاد و حفظ می کنند.

با این حال، بهترین جراح پستان دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که آنها را حرفه ای می داند. مثلا:

 • بهترین جراح پستان نه تنها در رشته خود متخصص خواهد بود، بلکه محترم، مؤدب و وظیفه شناس خواهد بود.
 • آنها همچنین شنوندگان خوبی خواهند بود و ارتباط برقرار می کنند
 • یک پزشک حرفه ای نیز به اندازه کافی وقت خود را در اختیار شما قرار می دهد و اطمینان حاصل می کند که توجه مناسب را به خود جلب می کنید.

در نهایت، حرفه ای بودن همچنین به این معنی است که آنها با معاینه کامل، تمام شرایط سلامتی شما را در جراحیهای مختلف مانند ماموپلاستی و… لحاظ می کنند. آنها یک خط ارتباطی قوی ایجاد خواهند کرد به طوری که احساس می کنید در طول کل فرآیند توجه حرفه ای مورد نیاز و شایسته را به خود جلب می کنید.

آیا جراح پستان مورد نظر شما حرفه ای است؟

 

جراح-پستان-حرفه-ای

1 / 6

آیا جراح پستان شما دارای سابقه کار و تجربه بالایی است؟

2 / 6

آیا جراح پستان شما دارای مراجعه کنندگان ناراضی زیادی است؟

3 / 6

آیا جراح پستان شما دارای نمونه کار است؟

4 / 6

آیا جراح پستان شما محترم، مؤدب و وظیفه شناس است؟

5 / 6

آیا جراح پستان شما دارای بورد تخصصی است؟

6 / 6

آیا جراح پستان شما دارای مدارک معتبر است؟

لطفا برای دیدن نتایج نام و شماره تماس خود را وارد نمایید.

بهترین جراح پستان محیطی امن را فراهم می کند

پزشک شما باید بتواند در طول جراحی  شما محیطی تمیز و ایمن را برای شما فراهم کند. از مشاوره در مطب تمیز و ضد عفونی شده تا انجام عمل جراحی در یک مرکز جراحی معتبر، تمیزی و ایمنی همیشه باید به عنوان یکی از اولویت های بهترین جراح پستان شما ظاهر شود.

علاوه بر این، یک جراح با کیفیت همیشه اطمینان حاصل می کند که مطب و کارکنان آنها به خوبی با همه چیز مورد نیاز برای ارائه خدمات درجه یک مجهز هستند. هنگام ملاقات با بهترین جراح پستان برای انجام یک جراحی یا عمل، هرگز نباید در مورد تجهیزات کثیف، سوابق سازماندهی نشده و غیره شک داشته باشید.

مقاله مراقبت های بعد از لیفت سینه

خدمات شگفت انگیزی را به مشتریان ارائه می دهد

هیچ چیز بدتر از این نیست که وارد مطب دکتر شوی تا با استقبال افراد غیر مفید مواجه شوید. بهترین جراح پستان تیمی از متخصصان صبور و حرفه ای خواهد داشت و بهترین خدمات ممکن را به شما ارائه می دهد.

بهترین جراح پستان با تیم و خدماتی که به شما ارائه می دهد از پاسخ دادن به همه سؤالات شما تا رسیدگی به نگرانی های شما، امتناع نمی کند. بنابراین، یک جراح با کیفیت همیشه توسط افراد شگفت انگیزی احاطه خواهد شد که در تلاش هستند تا شما احساس راحتی کنید، شنیده شوید، و نگرانی هایتان بر طرف شود.

خدماتی که بهترین جراح پستان ارائه می دهد  شامل خدمات مشتری یا بیمار است که در جراحی پستان خود دریافت می کنید. از لحظه ای که به اولین جلسه مشاوره خود می روید تا لحظه ای که مرخص می شوید، یک جراح با کیفیت تضمین می کند که شما همیشه بهترین مراقبت های ممکن ممکن را دریافت می کنید.

 به تمام سوالات شما پاسخ می دهد

حتی اگر در مورد روش آتی خود تحقیق کرده باشید، همیشه لیستی از سوالاتی وجود دارد که ممکن است در رابطه با روش های تزریق چربی به سینه و یا جراحی تان داشته باشید.  یک جراح با کیفیت همیشه بسیار صبور، درک کننده و مایل به پاسخگویی به هر سوالی است که ممکن است داشته باشید.

نماشا-دکتر-مریم-عواطفی
جراح-پستان
یوتیوب-دکتر-عواطفی

بهترین جراح پستان هرگز شما را مسخره نخواهد کرد و در مورد سوالات و نگرانی های شما احساس حماقت نمی کند. یک جراح خوب پستان حتی ابزارها و منابعی را در اختیار شما قرار می دهد تا آرامش بیشتری در مورد این عمل به شما بدهد. آنها همچنین به اندازه کافی وقت خود را در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید قبل از عمل جراحی به همه چیزهایی که نیاز دارید بپردازید.

علاوه بر این، بهترین جراح پستان همچنین تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد مراقبت پس از عمل را در اختیار شما قرار می دهند. هنگامی که بعد از عمل بیرون می روید، یک جراح خوب پستان  مطمئن می شود که با تمام ابزارها و اطلاعاتی که برای بهبودی ایمن و موفقیت آمیز نیاز دارید را دریافت می کنید.

یک جراح پستان خوب همدل است

شما نمی خواهید با یک جراح سر و کار داشته باشید که فقط به انجام عمل جراحی و ادامه آن اهمیت می دهد. در عوض، باید به دنبال جراحی باشید که واقعا مراقب شما باشد و با شرایط شما همدردی کند.

بهترین جراح پستان عموما ویژگی های زیر را دارد:

 • آنها به شما و سلامت کلی شما اهمیت می دهند
 • شنوندگان خوی هستند
 • قضاوتت نمی کنند
 • تمام تلاش خود را می کنند تا کل فرآیند تا حد امکان دلپذیر و روان باشد
جراح-پستان-راستگو

علاوه بر این، آنها انگیزه های شما را برای انجام جراحی پستان درک می کنند و همیشه تصمیماتی می گیرند که به نفع شما باشد. جراح پستان انتخابی شما باید همیشه به شما این احساس را بدهد که درک شده اید تا در تمام مدتی که تحت مراقبت او هستید احساس راحتی و امنیت کنید.

بهترین جراح پستان صادق است

بهترین جراح پستان در مورد صلاحیت، تجربه و… خود شفاف خواهد بود. یک جراح باکیفیت صراحتاً با صداقت کار می کند و سعی می کند همیشه از ایجاد انتظارات غیر واقعی که منجر به احساس نارضایتی بیماران می شود، اجتناب کند. یک جراح پستان برتر همیشه آنچه را که می خواهید بشنوید به شما نمی گوید و این اشکالی ندارد! وظیفه آنها این است که آنچه را که باید بشنوید به شما بگویند تا بتوانید بهترین مراقبت های پزشکی و نتایج ممکن را دریافت کنید.

همانطور که شما باید همیشه با پزشکان خود صادق باشید تا بهترین مراقبت ممکن را دریافت کنید، پزشکان شما نیز مسئولیت دارند که کاملاً با شما صادق باشند.

بهترین جراح پستان دارای نمونه کار های واقعی هستند.

یکی از بزرگترین ویژگی هایی که بهترین جراح پستان خواهد داشت، فهرستی از مشتریان است که از جراحی خود رضایت کامل دارند جراح شما می خواهد به شما ثابت کند که برای انجام یک کار عالی در عمل یا جراحی شما آنچه لازم است را دارد.

چه راهی بهتر از این که به شما نشان دهید مشتریان گذشته آنها در مورد تجربه خود چه می گویند؟

رضایت بیمار از جراحی بازسازی سینه توسط دکتر مریم عواطفی

توصیفات و بررسی های بیماران راهی عالی برای یادگیری انتظارات از یک جراح است. آنها به شما در مورد تجربیات، نتایج و… افراد دیگر اطلاع خواهند داد. اگر جراح چیزی جز نظرات درخشان نداشته باشد، به احتمال بسیار زیاد دارای تمام ویژگی هایی است که تاکنون در این راهنما مورد بحث قرار گرفته است.

بهترین جراح پستان می داند که توصیفات بیمار ابزاری فوق العاده برای جلب اعتماد یک بیمار جدید است. بنابراین، آنها هرگز سعی نمی کنند این اطلاعات را از شما پنهان کنند.

علاوه بر این، بهترین جراح پستان همچنین می‌تواند عکس‌های قبل و بعد از عمل های  گذشته خود را مخصوصا عمل های زیبایی مانند لیفت سینه و… روی بیماران به شما نشان دهد. به این ترتیب، شما مجبور نخواهید بود که حرف آنها را در مورد مهارت‌هایشان بپذیرید، بلکه شما می‌توانید اثبات نتایج آنها را ببینید.

نظرات بیماران درباره دکتر مریم عواطفی

دکتر مریم عواطفی

یک جراح پستان خوب مهارت ها و تکنیک های جدید را تحقیق و اجرا می کند

رشته پزشکی دائما در حال تغییر، تکامل و بهبود است. بنابراین، شما باید بهترین جراح پستانی را پیدا کنید که همیشه با جدیدترین و نوآورانه ترین تکنیک ها به روز باشد. آنها باید فناوری ها، روش ها و درمان های جدید را در زمینه خود بدانند و درک کنند.

به هر حال، نوآوری‌های پزشکی، روش‌ها را دقیق‌تر و کارآمدتر می‌کند. از نتایج بهتر در جراحی گرفته تا جای زخم کمتر، کار با جراحی که آخرین تکنیک ها را می داند می تواند نتایج بهتری برای شما به ارمغان بیاورد.

بنابراین، بهترین جراح پستان در حال حاضر تلاش می کنند تا همیشه با آخرین یافته های پزشکی به روز باشند تا بهترین مراقبت و نتایج ممکن را به شما ارائه دهند.

جراحان پستان بزرگ همیشه مایل به یادگیری مهارت های جدید هستند تا در کاری که انجام می دهند بهتر شوند. آنها همچنین باید مایل باشند که تیم خود را آموزش دهند تا همه کسانی که در مراقبت از شما دخیل هستند بتوانند بهترین تجربه ممکن را برای شما و سایر بیماران فراهم کنند.

شماره-تماس-دکتر-عواطفی

یک جراح پستان خوب اعتماد ایجاد می کند

انجام عمل جراحی یک موقعیت بسیار آسیب پذیر است. بنابراین، شما باید بتوانید کاملاً به کسی که آن را انجام می دهد اعتماد کنید. یک جراح پستان خوب همیشه برای ایجاد اعتماد و کاهش اضطراب شما در مورد این عمل، فراتر از آن عمل می کند.

آنها همیشه به شما اطمینان می دهند، احساسات و نگرانی های شما را تایید می کنند و شما را به خوبی در جریان قرار می دهند. علاوه بر این، آنها سؤالات را تشویق می کنند، تمام اصطلاحات را توضیح می دهند و از رفتارها و زبان هایی که ممکن است باعث ایجاد استرس در شما در مورد این روش شود اجتناب می کند.

آپارات-دکتر-مریم-عواطفی

در نهایت، بهترین جراح پستان هرگز باعث نمی شود که شما احساس قضاوت شدن، کنید. آنها هر کاری که می توانند انجام می دهند تا مطمئن شوند که مطبشان  را با نتایج دلخواه خود، ترک می کنید.

در صورت بروز هرگونه علائم غیر معمول باید به پزشک مراجعه شود.

فرم مشاوره با بهترین جراح پستان، دکتر مریم عواطفی

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد
پیام شما ارسال نشد دوباره تلاش کنید

نحوه انتخاب بهترین جراح پستان

درک چگونگی پیدا کردن یک جراح پستان خوب اولین قدم برای دستیابی به اهداف زیبایی و درمانی جراحی سینه است. انتخاب یک جراح پستان ایمن، باتجربه و دارای گواهی هیئت مدیره که با آن ارتباط برقرار می کنید، می تواند به شما در موفقیت جراحی بیشتر کمک کند.

جراحی های سینه  یکی از رایج ترین جراحی هایی است که یا به دلیل زیبایی و یا به دلیل درمانی مانند درمان ژنیکوماستی انجام می شود. اگرچه سالانه ده‌ها هزار زن تحت این عمل قرار می‌گیرند، مهم‌ترین نکته در یک نتیجه موفقیت‌آمیز، مهارت، هنر، تجربه و شهرت حرفه‌ای جراح پستان شما است.

یکی از بهترین روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن جراح پستان واجد شرایطی را انتخاب کنید که به طور مداوم به نتایج برتر دست یابد، این است که ابتدا صلاحیت، تحصیلات و تجربه جراحان و همچنین جایگاه حرفه‌ای جراحان در جامعه جراحی پستان را بررسی کنید.

خدمات دکتر مریم عواطفی

در ادامه به بررسی راه هایی می پردازیم که می توانید بهترین جراح پستان را برای جراح خود پیدا کنید، در انتخاب جراح خود، اولین چالش شما تهیه لیستی از کاندیداها است. در این راستا می توانید از نکات زیر در پیدا کردن بهترین جراح پستان کمک بگیرید:

 • از دوستان خود بپرسید که چه جراح پستانی را برای عمل های جراحی زیبایی یا درمانی توصیه می کنند
 • به دنبال مقالات در رسانه باشید
 • از پزشکان عمومی محلی یا بیمارستان های خصوصی معتبر بپرسید که چه کسانی را توصیه می کنند
 • قبل از موافقت با جراحی، اعتبار جراح خود را بررسی کنید
 • یک مشاوره اولیه برای دریافت اطلاعات شخصی در مورد آنچه برای شما ممکن است ترتیب دهید.
 • پس از تحقیق در مورد روش خود و مطالعه راهنماهای جراحی، آگاهانه تصمیم بگیرید

تهیه لیست جراحان خوب

پیدا کردن بهترین جراح پستان از ابتدا می تواند کار بزرگی باشد، بنابراین به کمک درخواست از افرادی که به آنها اعتماد دارید فکر کنید. پزشک مراقبت های اولیه شما منبع خوبی برای ارجاعات است. اگر فردی را می شناسید که جراحی پستان انجام داده است، ممکن است توصیه ای نیز داشته باشد.

در هر صورت، مهم است که مطمئن شوید پزشک جراحی شما یک جراح سرطان پستان با مهارت بالا است.

در راستای تهیه لیست بهترین جراحان پستان می توانید از موارد زیر بهره ببرید:

ملاقات با جراح خود

در طول مشاوره قبل از عمل، فرصتی برای ملاقات با بهترین جراح پستان خود خواهید داشت. علاوه بر یادگیری در مورد روش خود و آنچه که باید انتظار داشته باشید، مشاوره قبل از عمل فرصت خوبی برای مطرح کردن هرگونه سوالی است که ممکن است هنوز در مورد جراح خود داشته باشید.

بهترین جراح پستان کیست؟

دکتر مریم عواطفی به طور گسترده ای به عنوان اولین و بهترین جراح پستان در شهر اهواز شناخته شده است. مطب خصوصی و مجلل او در کیانپارس، پهلوان غربی، مجتمع بوعلی سینا واقع شده است.  او تنها فلوشیپ جراحی پستان در جنوب ایران در استان خوزستان است.  دکتر مریم عواطفی دارای  رتبه ممتاز در معدل و امتحانات دوره پزشکی عمومی، رتبه ممتاز دوره فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان است که در کنگره های داخلی و خارجی جراحی پستان شرکت کرده است.

دکتر مریم عواطفی جراح پستان در اهواز

بیماران دکتر مریم عواطفی به نتایج بسیار زیبا و موفقیت آمیزی در جراحی های زیبایی و درمانی دست می یابند.

دکتر عواطفی دوره پزشکی عمومی و تخصص جراحی عمومی را در دانشگاه جندی شاپور اهواز گذرانده است که در مدت 7 ساله رشته جراحی عمومی تمامی اعمال جراحی را انجام داده است و سپس دوره فلوشیپ بیماری ها و جراحی پستان را در داشگاه شهید بهشتی زیر نظر بنیان گذار رشته جراحی پستان ایران (جناب آقای پروفسور اسماعیل اکبری) گذرانده است. دکتر عواطفی هم اکنون دارای مدرک فلوشیپ جراحی پستان است و کلیه اعمال جراحی پستان شامل سرطان سینه، درمان بیماری های سینه، بازسازی سینه، انواع جراحی های زیبایی سینه را به عنوان تنها فلوشیپ جراحی پستان در جنوب ایران در استان خوزستان انجام می دهد.

سوالات متداول

کلام آخر

اگرچه انجام جراحی پستان بسیار متداول است، اما یافتن جراح پستان خوب و مناسب برای انجام عمل شما کلید کسب بهترین تجربه کلی است. آیا به دنبال جراحی هستید که همه این ویژگی ها را داشته باشد؟ برای رزرو قرار ملاقات با دکتر مریم عواطفی همین امروز با ما تماس بگیرید!

دکتر مریم عواطفی

دکتر مریم عواطفی

دکتر عواطفی هم اکنون دارای مدرک فلوشیپ جراحی پستان است و کلیه اعمال جراحی پستان شامل سرطان سینه، درمان بیماری های سینه، بازسازی سینه، انواع جراحی های زیبایی سینه را به عنوان تنها فلوشیپ جراحی پستان در جنوب ایران در استان خوزستان انجام می دهد.

9 Responses
 1. سلام روزتون بخیر باشه ژنیکوماستی هم انجام میدید؟ هزینه جراحیش چقدر میشه؟

  1. سلام بله تا زمان تمام شیر دهی بهتر است صبر کنید و بعد این عمل را انجام دهید.

  1. سلام بعد از جراحی پروتز سینه یک الی دو ماه باید استراحت کنید و تا 6 ماه مراقبت های بعد از پروتز سینه را رعایت کنید

  1. سلام بله، برای اطلاعات بیشتر با شماره ۰۹۳۵۹۳۵۷۶۲۶ تماس بگیرید

  1. سلام برای اطلاع از هزینه های جراحی با شماره ۰۹۳۵۹۳۵۷۶۲۶ تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *