بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز

بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز کیست؟ همان طور که می دانید یکی از شایع ترین اختلالات در بین بانوان، سرطان سینه است که این بیماری در اغلب موارد به علت تغییر و اختلال در سلول های بافت پستان برای بیمار بروز پیدا می کند. بیماران برای درمان به موقع این بیماری بایستی توسط بهترین دکتر سرطان سینه معاینه شوند تا در اولین فرصت تحت درمان قرار بگیرند.

بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز دارای چه ویژگی هایی است؟

یکی از مهمترین مواردی که در درمان سرطان سینه باید به آن توجه داشته باشید، استفاده از روش های درمانی مناسب همانند عمل جراحی لامپکتومی است. این نوع از روش های درمانی بایستی طوری انتخاب شوند که بتوانند تمامی تومورها و بافت های مجاور را حذف کنند.

از دیگر موارد تاثیر گذار در درمان سرطان سینه می توان به انتخاب بهترین جراح سرطان پستان اشاره کرد تا علاوه بر درمان این سرطان، زیبایی ظاهر سینه به طور کامل حفظ شود. از مهم ترین ویژگی های بارز بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز می توان به مهارت و تجربه دکتر اشاره کرد. به طور کلی بهترین دکتر سرطان سینه، دکتری است که سال های زیادی را صرف کسب علم و تخصص در زمینه جراحی های لاپاراسکوپی و جراحی های زیبایی و سرطان پستان کرده باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که داشتن تجربه کافی از داشتن علم، بسیار مهم تر است. از این رو پزشکی که برای درمان سرطان سینه انتخاب می کنید بایستی تجربه فراوانی در این زمینه داشته باشد. پزشک و یا جراح شما بایستی به آخرین متدهای جراحی و درمان سرطان پستان تسلط کافی داشته باشد و توانایی ارائه بهترین مشاوره در خصوص فرایند روش درمانی را داشته باشد.

چگونه بهترین متخصص جراحی سرطان سینه را پیدا کنیم؟

چگونه بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز را پیدا کنیم؟

در مرحله اول بایستی از ابتلا خود به سرطان سینه اطمینان حاصل کنید. مرحله بعدی، تایید شدن نیاز شما به عمل جراحی است. در صورتی که تشخیص پزشک برای درمان شما انجام عمل جراحی بود، بایستی برای دریافت بهترین نتیجه، تحقیقات خود را در زمینه بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز شروع کنید.

این تحقیق شامل چندین مراحل است که این مراحل عبارتند از:

شروع تحقیقات و پیدا کردن پیش نیازها

برای بسیاری از افراد پیدا کردن بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز کار بسیار ساده ای به نظر می رسد. ما برای پیدا کردن بهترین متخصص، پیشنهاد می کنیم عبارت بهترین دکتر سرطان سینه را در گوگل سرچ نمایید تا تمامی نتایج را در این صفحه مشاهده کنید. اما نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید، خواندن نظرات بیماران ویا کاربران در سایت دکتر است زیرا که شما باید از دارا بودن مهارت و تجربه کافی پزشک در درمان سرطان ها اطمینان حاصل کنید.

از جمله فاکتورهای مهمی که باید به آنها توجه داشته باشید عبارتند از:

 • پزشک بایستی حداقل با یک بیمارستان یا کلینیک سرطان سینه همکاری داشته باشد.
 • پزشک بایستی در زمینه سرطان سینه یک فلوشیپ تخصصی داشته باشد.
 • تخصص پزشک انتخابی شما باید جراحی سرطان پستان باشد.

پزشک در زمینه درمان سرطان ها سینه باید فعالیت مستمر داشته و از آخرین متد درمانی سرطان پستان اطلاعات کافی داشته باشد.

بهترین دکتر سرطان سینه

مشاوره با پزشک

در نظر داشته باشید که قبل از انجام دادن عمل جراحی سرطان سینه، بایستی یک یا چند جلسه را برای دریافت مشاوره های لازم عمل جراحی خود در نظر بگیرید.

در این جلسات برای کسب اطلاعات کافی لازم است تعدادی از سوالات مهم را از پزشک خود بپرسید که این سوالات عبارتند از:

 • نحوه و یا روش عمل به چه شکل است؟
 • عمل جراحی سرطان سینه چند ساعت طول می کشد؟
 • بعد از انجام عمل، چه شرایطی را قرار است تجربه کنیم؟
 • از پزشک خود بپرسید که تا کنون چندین عمل جراحی انجام داده است و در صد رضایت ها از این عمل چه میزان بوده؟
 • آیا بعد از عمل ممکن است به سایر روش های درمانی همانند پرتودرمانی یا شیمی درمانی نیاز داشته باشیم؟
 • سعی کنید در این جلسات مشاوره، اطلاعات خود را تکمیل کنید.

بیشتر بخوانید: تشخیص سرطان سینه

سایر ویژگی های مهم پزشک

این ویژگی های عبارتند از:

 • در صورتی که جنسیت پزشک برای شما مهم است بایستی این موضوع را قبل از قرار جلسات مشاوره در نظر بگیرید. به هر حال تعدادی زیادی از پزشکان زن هستند که در این زمینه فعالیت می کنند که از برترین این پزشکان می توان به دکتر عواطفی اشاره کرد.
 • اگر حفظ حریم شخصی از اهمیت بسیار بالایی برای شما برخوردار است می توانید این موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید که اسرار پزشکی شما تا مادامی که جان شما به خطر نیفتاده است، میان شما و پزشکتان محفوظ باقی بماند.
 • از دیگر ویژگی های بارز بهترین دکتر سرطان سینه در اهواز، عدم در نظر گرفتن منافع شخصی و به خطر انداختن جان بیمار است.
 • کلینیک یا مطب پزشک، بایستی دارای محیطی آرام، دلنشین و دوست داشتنی باشد.
 • لازم است که پزشک شما دارای صفات بارزی از قبیل: خوشرو، مهربان و دلسوز باشد.
 • به سراغ بیمار های پزشک انتخابی خود بروید و درصد رضایت و نارضایتی پزشک خود را بسنجید.

 ویژگی های مهم پزشک سرطان سینه

سخن آخر

امروزه بیماری سرطان سینه به یک بیماری شناخته شده تبدیل شده است که روش های درمانی جدیدی برای تشخیص و درمان این بیماری به روی کار آمدند. دکتر مریم عواطفی در اهواز یکی از بهترین و موفق ترین متخصص ها در زمینه جراحی زیبایی پستان و جراحی سرطان پستان هستند که این پزشک در تمام طول دوران طبابت خود، به درمان موارد مختلفی از بیماران پرداخته است.

سوالات متداول

دکتر مریم عواطفی

دکتر مریم عواطفی

دکتر عواطفی هم اکنون دارای مدرک فلوشیپ جراحی پستان است و کلیه اعمال جراحی پستان شامل سرطان سینه، درمان بیماری های سینه، بازسازی سینه، انواع جراحی های زیبایی سینه را به عنوان تنها فلوشیپ جراحی پستان در جنوب ایران در استان خوزستان انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *