هزینه ماموپلاستی در اهواز

برخی از جراحان روش‌های کوچک کردن سینه را با هزینه کم پیشنهاد می‌کنند. اما دانستن اینکه آیا این قیمت ها شامل تمام هزینه های مربوط به جراحی می شود، ضروری است. اگر ماموپلاستی کاهشی را برای تسکین درد انجام دهید، به احتمال زیاد بیمه هزینه جراحی را پرداخت خواهد کرد.

ماموپلاستی تحت بیهوشی عمومی اتفاق می افتد و حدود 2-3 ساعت طول می کشد. در حالی که تکنیک های جراحی مختلفی برای کوچک کردن سینه وجود دارد، همه روش ها شامل برش در اطراف آرئول هستند.

نوع جراحی کوچک کردن سینه نیز ممکن استبر هزینه آن تاثیر بگذارد. اگر از بخیه های خود حل شونده استفاده نمی شد، بخیه ها پس از 7 تا 14 روز کشیده می شوند. سینه ها پس از انجام عمل برای محافظت در یک باند نخی نرم پیچیده می شوند. پس از کوچک کردن سینه، بیمار باید به مدت سه تا چهار هفته از سوتین حمایتی مخصوص استفاده کند.

عوامل موثر بر هزینه ماموپلاستی

عوامل زیادی بر هزینه عمل‌های کوچک کردن سینه تأثیر می‌گذارند. قیمت این جراحی باید شامل حق الزحمه جراح، هزینه بیمارستان، بیهوشی و سایر هزینه های اضافی باشد. اگر بستری شدن در بیمارستان رخ دهد، هزینه می تواند افزایش یابد. تکنیک مورد استفاده در حین جراحی نیز می تواند بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

عوامل موثر بر هزینه ماموپلاستی

اگر بیمار تحت عمل جراحی دیگری همراه با کوچک کردن سینه قرار گیرد، قیمت کل بیشتر از هزینه کوچک کردن سینه به تنهایی خواهد بود اما کمتر از زمانی است که جراحی ها جداگانه انجام شوند. هزینه این مداخله به محل انجام جراحی نیز بستگی دارد.

به طور کلی عوامل موثر بر هزینه ماموپلاستی شامل موارد زیر می شود:

هزینه های بیمارستان

وقتی هزینه عمل جراحی  خود را پرداخت می کنید، پول شما فقط به دست جراح و کارکنان نمی رود. هزینه های بیمارستان یا مرکز جراحی نیز وجود دارد که در کل هزینه ماموپلاستی پرداخت می شود. یکی از هزینه هایی که بیماران می پردازند برای مدت حضور در اتاق عمل است. اگر پروسه شما بیشتر از حد انتظار طول بکشد، ممکن است صورتحساب کمی بالاتر داشته باشید. 

جزئیات جراحی دیگری نیز وجود دارد که می تواند در قیمت گذاری موثر باشد، مانند نوع بیهوشی مورد استفاده در طول درمان. اکثر جراحان از بیهوشی عمومی استفاده می کنند، اما برخی از آنها بی حسی موضعی و آرامبخش را ارائه می دهند که می تواند هزینه کمتری داشته باشد.

موقعیت جغرافیایی

موقعیت جغرافیایی از عواملی است که می تواند بر هزینه ماموپلاستی تاثیر بگذارد. به طور کلی زینه های جراحی های زیبایی و در برخی موارد درمانی در شهر های بزرگ و یا هر هایی که  در آن جراح های کمی وجود دارد میتواند بیشتر از سایر شهر ها باشد.

از طرفی دیگر هزینه این جراحی در مناطق بالای شهر به مراتب بیشتر از مناطق پایین شهر است.

تجربه جراح

بهترین جراح ماموپلاستی با تجربه‌تر و دارای گواهی هیئت مدیره یا ارائه‌دهنده متخصص معمولاً هزینه‌های بالاتری برای مهارت‌های خود و هزینه‌های مشاوره می گیرد. هزینه مشاوره ممکن است برای هزینه نهایی عمل اعمال شود که برخی از جراحان به صورت رایگان مشاوره میدهند و برخی هزینه ای بابت آن می گیرند.

هزینه بیهوشی

  آموزش و تجربه متخصص بیهوشی، درست مانند جراح بر هزینه های ماموپلاستی تأثیر می گذارد. بیهوشی عمومی نیاز به تخصص بیشتری دارد و هزینه بیشتری نسبت به بی حسی موضعی دارد. بیشتر بی حسی های موضعی را می توان بدون متخصص بیهوشی تجویز کرد.

برای اطلاع دقیق از هزینه و تعیین وقت مشاوره فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد
پیام شما ارسال نشد دوباره تلاش کنید

آیا ماموپلاستی تحت پوشش بیمه قرار می گیرد؟

بسیاری از بیماران برای تسکین درد و ناراحتی، ماموپلاستی کاهشی را انتخاب می کنند. به همین دلیل، ممکن است بیمه این جراحی را پوشش دهد. با این حال، هیچ تضمینی وجود ندارد که شرکت بیمه هزینه های جراحی ماموپلاستی شما را پوشش دهد.

به طور کلی این روش باید از نظر پزشکی قابل توجیه باشد تا بیمه بتواند آن را پوشش دهد. شکایات فیزیکی معمول افراد مبتلا شامل آسیب های گردن و ستون فقرات است. استرس در ناحیه شانه ناشی از بند سینه بند نیز اغلب وجود دارد.

ماموپلاستی بابیمه

توصیه می شود یک یا چند برآورد هزینه ماموپلاستی را از متخصصان همراه با درخواست بیمه خود ارسال کنید. پس از مشاوره اولیه، لیستی از هزینه ها دریافت خواهید کرد. برآورد هزینه باید همیشه تمام اجزای قیمت را نشان دهد.

هنگام انتخاب، مطمئن شوید که پیشنهادات به طور قابل توجهی گران نیستند. همچنین می توانید از شرکت بیمه سلامت بپرسید که آیا از قبل با امکانات جراحی خاصی کار می کنند یا خیر.

هزینه ماموپلاستی در سال 1403

اولین قدم در تعیین هزینه جراحی ماموپلاستی، مشاوره با یک جراح پلاستیک دارای مجوز بورد است. در طول مشاوره، جراح تاریخچه پزشکی بیمار را ارزیابی می کند، اهداف این روش را مورد بحث قرار می دهد، سینه های بیمار را معاینه می کند و یک برنامه درمانی شخصی ایجاد می کند.

سپس جراح می تواند تخمینی از هزینه عمل ماموپلاستی به بیمار بدهد. توجه به این نکته ضروری است که هزینه جراحی کوچک کردن سینه بسته به پیچیدگی عمل و نوع بیهوشی مورد استفاده می تواند متفاوت باشد.

از آنجایی که هزینه چنین درمانی به عوامل مختلفی بستگی دارد، از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. به همین دلیل فقط می توانیم قیمت کوچک کردن سینه را راهنمایی کنیم.

هزینه جراحی ماموپلاستی معمولا بین 25 تا 50 میلیون است. با این حال، بسته به محدوده عمل، تکنیک جراحی انتخاب شده و مدت اقامت در بیمارستان پس از کوچک کردن سینه، قیمت ها می تواند بالاتر باشد.

کلام آخر

ماموپلاستی سینه می تواند به کاهش اندازه و شکل سینه های بیش از حد بزرگ کمک کند. همچنین می تواند به بهبود موقعیت سینه ها، کاهش درد کمر و گردن و بهبود عزت نفس کمک کند. هزینه عمل به پیچیدگی جراحی و نوع بیهوشی مورد استفاده بستگی دارد. مهم است که با یک جراح دارای مجوز بورد برای تعیین هزینه دقیق عمل ماموپلاستی مشورت کنید.

بیشتر بخوانید=> ترمیم و بازسازی سینه در اهواز

دکتر مریم عواطفی

دکتر مریم عواطفی

دکتر عواطفی هم اکنون دارای مدرک فلوشیپ جراحی پستان است و کلیه اعمال جراحی پستان شامل سرطان سینه، درمان بیماری های سینه، بازسازی سینه، انواع جراحی های زیبایی سینه را به عنوان تنها فلوشیپ جراحی پستان در جنوب ایران در استان خوزستان انجام می دهد.

یک پاسخ
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *