هزینه پروتز سینه در اهواز

سوالات متعددی در هنگام انجام هر جراحی وجود دارد و پروتز سینه نیز از این قاعده مستثنی نیست، با این حال، هزینه های اساسی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا بدانید هزینه واقعی و کامل این عمل چقدر است. هدف این مقاله نشان دادن عواملی است که باید در هنگام تصمیمی گیر برای بزرگ کردن سینه در نظر بگیرید. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی هزینه پروتز سینه و عوامل موثر بر آن بپردازیم.

عوامل موثر بر هزینه پروتز سینه

اگر قصد انجام عمل پروتز سینه را دارید، تحقیق در مورد جراحی و دانستن هزینه ها بسیار مهم است. شما باید مطمئن شوید که به یک جراح ایمن، قانونی و واجد شرایط مراجعه می کنید. انتخاب جراحی بزرگ کردن سینه یک تصمیم بزرگ است و نیازی به عجله در انجام این عمل نیست.  پروتز های سینه، ایمپلنت‌هایی هستند که احتمالاً تا آخر عمر خواهید داشت، بنابراین مطمئن شوید که در انتخاب نوع و جراح آن تصمیم درستی میگیرید.

عوامل موثر بر هزینه پروتز سینه

عوامل مختلفی وجود دارد که بر هزینه پروتز سینه تاثیر می گذارد. به طور کلی پنج عامل مهمی که بر هزینه بزرگ کردن سینه تاثیر می‌گذارد شامل موارد زیر می شود:

موقعیت جغرافیایی

مکان اولین تأثیر هزینهبر جراحی پروتز سینه را دارد.  هزینه های جراحی های زیبایی نیز مانند هزینه های زندگی تحت تاثیر مکان قرار می گیرد. در شهرهای بزرگتر مانند تهران، اصفهان، تبریزو… هزینه جراحی بالاتر خواهد بود زیرا هزینه های کلی جراح (محل مطب، کارکنان، مرکز جراحی و غیره) بیشتر است. همچنین هزینه پروتز سینه در هر شهری از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است و معمولا این جراحی در مناطق بالای شهر هزینه بیشتری دارد.

نوع ایمپلنت

قیمت خود ایمپلنت ها برای چایگذاری در سینه می توانند متغیر باشند. انواع مختلفی از ایمپلنت وجود دارد. مهمترین تفاوت هزینه بین ایمپلنت سالین و سیلیکون است. در هر یک از این دسته‌بندی‌ها، انواع مختلفی از ایمپلنت‌ها وجود دارد که هزینه آن‌ها کمی با یکدیگر متفاوت است.

سیلیکون

ایمپلنت های سیلیکونی از ژل سیلیکون پر شده اند. شکل و حجم آن از پیش تعیین شده است. ژل سیلیکون چسبناک تر از آب است و برای تقلید بیشتر بافت سینه طراحی شده است.

سالینا

ایمپلنت‌های سالین خالی قرار می‌گیرند (فقط پوسته سیلیکونی؛ مانند یک بالون خالی). پس از قرار گرفتن روی سینه، آنها را با آب نمک استریل پر می کنند. آب نمک نسبت به سیلیکون هزینه کمتری دارد زیرا تولید سالین راحت تر و کم هزینه تر است.

تجربه جراح

انتخاب بهترین متخصص پستان مانند دکتر مریم عواطفی برای جراحی یکی از مهم ترین عواملی است که باید در هنگام انجام جراحی پروتز سینه در نظر گرفت. از آنجایی که این عمل نوعی جراحی بزرگ است، بهتر است جراحی را انتخاب کنید که دارای تجربه کاری بالایی باشد

هر چقدر جراح ماهر تر باشد و دارای مدارک و بورد های تخصصی باشد هزینه بیشتری را برای پروتز سینه می گیرد.

شماره-تماس-دکتر-عواطفی

هزینه های بیمارستان و بیهوشی

هزینه های مرکز بیهوشی و جراحی چند عامل دیگر هستند که بر گزینه های مالی شما تأثیر می گذارند.

بیهوشی

اکثر جراحی‌های بزرگ کردن سینه تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شوند و هزینه‌های مرتبط با آن به متخصص بیهوشی پرداخت می‌شود.

هزینه های مرکز جراحی

به طور معمول، بزرگ کردن سینه در یک مرکز جراحی یا بیمارستان انجام می شود. مانند هر بیمارستان یا کلینیک، نرخ ساعتی به طور کلی محاسبه می شود. بزرگ کردن سینه معمولاً یک جراحی سریع 1.5 ساعته است که هر چقد محل انجام جراحی خدمات بهتری را ارائه کند، هزینه های بیشتری را می گیرد.

‌هزینه های بعد از عمل

 تاکید بر این نکته ضروری است که بعد از جراحی، مواد بخیه باید برداشته شود و گاهی اوقات پانسمان انجام شود، بنابراین همیشه باید مشخص شود که حداقل چند بار ویزیت بعد از عمل انجام می شود، چند وقت یکبار و با چه هزینه ای انجام می شود. همه این موارد عواملی اغست که بر هزینه کلی پروتز سینه تاثیر می گذارد.

لباس و دارو های تجویز شده

هزینه تهیه لباس مخصوص بعد از عمل و داروهای لازم تجویز شده نیز بر قیمت کلی عمل پروتز سینه تاثیر گذار است.

هزینه پروتز سینه در سال 1403

همانطور که پیش از این گفته شد عوامل مختلفی مانند محل انجام جراحی، نوع ایمپلنت، دستمزد جراح و سایر کارکنان، هزینه بیهوشی و دارو ها و…. بستگی دارد. به طور کلی حدود قیمت پروتز سینه با توجه به این عوامل از 40 تا 60 میلیون تومان متغیر است.

برای اطلاع دقیق از هزینه و تعیین وقت مشاوره فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل گردد.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
اطلاعات شما با موفقیت ارسال شد
پیام شما ارسال نشد دوباره تلاش کنید

کلام آخر

به طور کلی، همه این عوامل ذکر شده کل هزینه هایی است که باید قبل از انجام عمل بزرگ کردن سینه در نظر بگیرید، توصیه می شود برای تصمیم گیری آگاهانه، یک نقل قول دقیق و مکتوب داشته باشید، جایی که بتوانید محدوده هزینه ها را با هم مقایسه کنید. در نهایت، باید بدانید که نتایج یا امنیت را فدای هزینه ها نکنید، بهتر است بین رفاه جسمی، روانی و مالی خود تعادلی پیدا کنید.

دکتر مریم عواطفی

دکتر مریم عواطفی

دکتر عواطفی هم اکنون دارای مدرک فلوشیپ جراحی پستان است و کلیه اعمال جراحی پستان شامل سرطان سینه، درمان بیماری های سینه، بازسازی سینه، انواع جراحی های زیبایی سینه را به عنوان تنها فلوشیپ جراحی پستان در جنوب ایران در استان خوزستان انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *